Description
Mossberg Barrel, 12Ga, 18.5", Matte, Cylinder, Bead Sight, 500 90016
Specifications
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 18.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |

Price: $145.60
2 in stock
Mossberg Barrel, 12Ga, 18.5", Matte, Cylinder, Bead Sight, 500 90016
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 18.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Weight | 2.65 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813900164 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 90016 |
| Caliber | 12 Gauge |
| Barrel Length | 18.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.