Description
Mossberg Barrel, 12 Gauge, 18.5" Cylinder, Rem 500, Matte 90017
Specifications
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 18.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |

Price: $215.60
3 in stock
Mossberg Barrel, 12 Gauge, 18.5" Cylinder, Rem 500, Matte 90017
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 18.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Weight | 3.19 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813900171 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 90017 |
| Caliber | 12 Gauge |
| Barrel Length | 18.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.