Description
Mossberg Barrel, 12 Gauge, 24" Cylinder, M500, Blue, Rifle Sights 90055
Specifications
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 24" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |

Price: $200.20
13 in stock
Mossberg Barrel, 12 Gauge, 24" Cylinder, M500, Blue, Rifle Sights 90055
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 24" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Weight | 3.20 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813900553 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 90055 |
| Caliber | 12 Gauge |
| Barrel Length | 24" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.