Description
Savage Arms 93 BSEV, Bolt Action Rifle, 17HMR, 21" Heavy Barrel, Stainless Finish, Royal Jacaranda Evolution Stock, 5 Rounds, AccuTrigger 96771
Specifications
| Caliber | 17 HMR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Color | Silver |

Price: $789.00
Out of stock
Savage Arms 93 BSEV, Bolt Action Rifle, 17HMR, 21" Heavy Barrel, Stainless Finish, Royal Jacaranda Evolution Stock, 5 Rounds, AccuTrigger 96771
| Caliber | 17 HMR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Color | Silver |
| Weight | 0.43 lbs |
|---|---|
| UPC | 062654967719 |
| Manufacturer | Savage Arms |
| Manufacturer SKU | 96771 |
| Caliber | 17 HMR |
| Model | 93 BSEV |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.