Description
Lone Wolf Distributors AlphaWolf Barrel, 9MM, 4.49", Matte Stainless Steel Finish, Fits Glock 17 LWD-17N
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.49" |
| Color | Silver |
Price: Original price was: $99.95.$89.95Current price is: $89.95.
3 in stock
Lone Wolf Distributors AlphaWolf Barrel, 9MM, 4.49", Matte Stainless Steel Finish, Fits Glock 17 LWD-17N
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.49" |
| Color | Silver |
| Weight | 0.31 lbs |
|---|---|
| UPC | 639737067873 |
| Manufacturer | Lone Wolf Distributors |
| Manufacturer SKU | LWD-17N |
| Caliber | 9MM |
| Model | AlphaWolf |
| Barrel Length | 4.49" |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.