Description
Specifications
| Action | Lever Action |
|---|---|
| Capacity | 10+1 |
| Finish | Black |
| Sights | HIVIZ |
| Stock / Frame / Grips | Wood Stock Turkish Walnut |
| Rate of Twist | 1:16" |
Additional Features
- Top Ejection

Price: $625.00
1 in stock
| Action | Lever Action |
|---|---|
| Capacity | 10+1 |
| Finish | Black |
| Sights | HIVIZ |
| Stock / Frame / Grips | Wood Stock Turkish Walnut |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Weight | 0.34 lbs |
|---|---|
| UPC | 643477865897 |
| Manufacturer | Gforce Arms |
| Manufacturer SKU | GFLVR44 |
| Model | Saddlehorn |
| Action | Lever Action |
| Capacity | 10+1 |
| Finish | Black |
| Sights | HIVIZ |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.