Description
Specifications
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Finish | Matte Blue |
| Stock / Frame / Grips | Chassis Aluminum Chassis |
| Magazine | 1 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
Additional Features
- 4-16x50mm Nikko Stirling Scope
- HACT Two Stage Trigger

Price: $1,299.00
Out of stock
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Finish | Matte Blue |
| Stock / Frame / Grips | Chassis Aluminum Chassis |
| Magazine | 1 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Weight | 0.84 lbs |
|---|---|
| UPC | 682146119695 |
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer SKU | HTSPX65PRCP |
| Model | M1500 TSP X |
| Action | Bolt Action |
| Finish | Matte Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.