Description
KRISS USA, Inc VECTOR CRB, Gen III, Semi-automatic Rifle, 45ACP, 16" Barrel, Matte Finish, Black, 1 Magazine, 10 Rounds KV45-3CBL01
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |

Price: Original price was: $1,749.99.$1,609.99Current price is: $1,609.99.
Out of stock
KRISS USA, Inc VECTOR CRB, Gen III, Semi-automatic Rifle, 45ACP, 16" Barrel, Matte Finish, Black, 1 Magazine, 10 Rounds KV45-3CBL01
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 0.48 lbs |
|---|---|
| UPC | 811607039924 |
| Manufacturer | KRISS USA, Inc |
| Manufacturer SKU | KV45-3CBL01 |
| Caliber | 9MM |
| Model | VECTOR CRB |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.