Description
Luth-AR 24" Bull Barrel Complete Upper Assembly, 223 Remington, Black Finish, 15" Palm Handguard Keymod, Complete Barrel Assembly w/BCG, Fits AR-15 FTBL-B24
Specifications
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 24" |
| Color | Black |
Price: Original price was: $514.95.$495.55Current price is: $495.55.
Out of stock
Luth-AR 24" Bull Barrel Complete Upper Assembly, 223 Remington, Black Finish, 15" Palm Handguard Keymod, Complete Barrel Assembly w/BCG, Fits AR-15 FTBL-B24
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 24" |
| Color | Black |
| Weight | 7.38 lbs |
|---|---|
| UPC | 812058030164 |
| Manufacturer | Luth-AR |
| Manufacturer SKU | FTBL-B24 |
| Caliber | 223 Remington |
| Model | 24" Bull Barrel Complete Upper |
| Barrel Length | 24" |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.