Description
Lone Wolf Distributors Dawn 365 Barrel, 9mm, 3.1" Barrel, Fits Sig P365, PVD Finish, Black LWD-365-BLK
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 3.1" |
| Finish | PVD |
| Color | Black |
Price: Original price was: $159.95.$149.95Current price is: $149.95.
Out of stock
Lone Wolf Distributors Dawn 365 Barrel, 9mm, 3.1" Barrel, Fits Sig P365, PVD Finish, Black LWD-365-BLK
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 3.1" |
| Finish | PVD |
| Color | Black |
| Weight | 0.31 lbs |
|---|---|
| UPC | 840235900740 |
| Manufacturer | Lone Wolf Distributors |
| Manufacturer SKU | LWD-365-BLK |
| Caliber | 9MM |
| Model | Dawn 365 |
| Barrel Length | 3.1" |
| Finish | PVD |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.