Description
Noveske Leonidas, 12.5" Barrel, 223 Remington/5.56 NATO, 1:7 Twist, Mid-Length Gas System, Stainless, Fits AR-15, Includes Pinned Gas Block and Gas Tube 07000200
Specifications
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 12.5" |
| Color | Silver |

Price: $380.00
Out of stock
Noveske Leonidas, 12.5" Barrel, 223 Remington/5.56 NATO, 1:7 Twist, Mid-Length Gas System, Stainless, Fits AR-15, Includes Pinned Gas Block and Gas Tube 07000200
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 12.5" |
| Color | Silver |
| Weight | 2.25 lbs |
|---|---|
| UPC | 840906111963 |
| Manufacturer | Noveske |
| Manufacturer SKU | 07000200 |
| Caliber | 223 Remington |
| Model | Leonidas |
| Barrel Length | 12.5" |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.