Description
Odin Works Barrel, Fits AR15, 223 Wylde, 18", Threaded 1/2×28, DMR Profile, Stainless Steel, Rifle-Length Gas, Includes Tunable Gas Block B-223-18-DMR-R-TG
Specifications
| Caliber | 223 Wylde |
|---|---|
| Barrel Length | 18" |
| Finish | Matte |
| Color | Silver |

Price: Original price was: $330.00.$313.50Current price is: $313.50.
Out of stock
Odin Works Barrel, Fits AR15, 223 Wylde, 18", Threaded 1/2×28, DMR Profile, Stainless Steel, Rifle-Length Gas, Includes Tunable Gas Block B-223-18-DMR-R-TG
| Caliber | 223 Wylde |
|---|---|
| Barrel Length | 18" |
| Finish | Matte |
| Color | Silver |
| Weight | 2.88 lbs |
|---|---|
| UPC | 857392006413 |
| Manufacturer | Odin Works |
| Manufacturer SKU | B-223-18-DMR-R-TG |
| Caliber | 223 Wylde |
| Barrel Length | 18" |
| Finish | Matte |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.