Description
Specifications
| Action | Side By Side |
|---|---|
| Capacity | 2 |
| Finish | Black Hard Chrome |
| Stock / Frame / Grips | Wood Stock Turkish Walnut |
| Receiver | Color Case Hardened |
| Chamber | 3" |
Additional Features
- Single Selectable Trigger
- Extractor
Price: Original price was: $1,095.00.$1,028.76Current price is: $1,028.76.
1 in stock
| Action | Side By Side |
|---|---|
| Capacity | 2 |
| Finish | Black Hard Chrome |
| Stock / Frame / Grips | Wood Stock Turkish Walnut |
| Receiver | Color Case Hardened |
| Chamber | 3" |
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| UPC | 806703064185 |
| Manufacturer | CZ |
| Manufacturer SKU | 06418 |
| Model | Sharp-Tail Coach |
| Action | Side By Side |
| Capacity | 2 |
| Finish | Black Hard Chrome |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.