Description
Chiappa Firearms Double Badger, Over/Under, 22LR, 20 Gauge, 19" Barrel, Blued Finish, Black, Wood Stock, 2 Rounds 500.190
Specifications
| Caliber | 20 Gauge 3" |
|---|---|
| Action | Over/Under |
| Barrel Length | 19" |
| Capacity | 2 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
Price: $650.00
Out of stock
Chiappa Firearms Double Badger, Over/Under, 22LR, 20 Gauge, 19" Barrel, Blued Finish, Black, Wood Stock, 2 Rounds 500.190
| Caliber | 20 Gauge 3" |
|---|---|
| Action | Over/Under |
| Barrel Length | 19" |
| Capacity | 2 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Weight | 0.42 lbs |
|---|---|
| UPC | 8053670716469 |
| Manufacturer | Chiappa Firearms |
| Manufacturer SKU | 500.190 |
| Caliber | 20 Gauge 3" |
| Action | Over/Under |
| Barrel Length | 19" |
| Model | Double Badger |
| Capacity | 2 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.