Description
Faxon Firearms Duty Series, Big Gunner, 1:3 Twist Barrel, 8.6 Blackout, 12", Pistol-Length Gas System, Fits AR-10, Nitride Finish, Black 10A863P12NGQ
Specifications
| Caliber | 8.6 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 12" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |
Price: Original price was: $238.00.$219.00Current price is: $219.00.
7 in stock
Faxon Firearms Duty Series, Big Gunner, 1:3 Twist Barrel, 8.6 Blackout, 12", Pistol-Length Gas System, Fits AR-10, Nitride Finish, Black 10A863P12NGQ
| Caliber | 8.6 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 12" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |
| Weight | 2.06 lbs |
|---|---|
| UPC | 816341026377 |
| Manufacturer | Faxon Firearms |
| Manufacturer SKU | 10A863P12NGQ |
| Caliber | 8.6 Blackout |
| Model | Duty Series |
| Barrel Length | 12" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.