Description
Faxon Firearms Duty Series, Gunner, 300 Blackout, 10.5", Pistol-Length Gas System, Fits AR-15, Nitride Finish, Black 15A38P10NGQ
Specifications
| Caliber | 300 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 10.5" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |
Price: Original price was: $164.00.$151.00Current price is: $151.00.
33 in stock
Faxon Firearms Duty Series, Gunner, 300 Blackout, 10.5", Pistol-Length Gas System, Fits AR-15, Nitride Finish, Black 15A38P10NGQ
| Caliber | 300 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 10.5" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |
| Weight | 1.10 lbs |
|---|---|
| UPC | 816341023215 |
| Manufacturer | Faxon Firearms |
| Manufacturer SKU | 15A38P10NGQ |
| Caliber | 300 Blackout |
| Model | Duty Series |
| Barrel Length | 10.5" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.