Description
Faxon Firearms Duty Series, Drop In Barrel, 9MM, Fits GLOCK 19, Gen 2-5, Salt Bath Nitride Finish, Black, 1:10 Barrel Twist GA910N19NGQ-N
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.02" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |

Price: Original price was: $98.00.$91.00Current price is: $91.00.
46 in stock
Faxon Firearms Duty Series, Drop In Barrel, 9MM, Fits GLOCK 19, Gen 2-5, Salt Bath Nitride Finish, Black, 1:10 Barrel Twist GA910N19NGQ-N
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.02" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |
| Weight | 0.28 lbs |
|---|---|
| UPC | 816341028456 |
| Manufacturer | Faxon Firearms |
| Manufacturer SKU | GA910N19NGQ-N |
| Caliber | 9MM |
| Model | Duty Series |
| Barrel Length | 4.02" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.