Description
Faxon Firearms Match Series, Straight Fluted, Drop In Barrel, 9MM, 1/2X28 Thread Pitch, Fits SIG P365 XL, Nitride Finish, Black, 1:10 Barrel Twist 365B910NXSOQ-T
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.3" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |
Price: Original price was: $125.00.$115.00Current price is: $115.00.
Out of stock
Faxon Firearms Match Series, Straight Fluted, Drop In Barrel, 9MM, 1/2X28 Thread Pitch, Fits SIG P365 XL, Nitride Finish, Black, 1:10 Barrel Twist 365B910NXSOQ-T
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.3" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| UPC | 816341026056 |
| Manufacturer | Faxon Firearms |
| Manufacturer SKU | 365B910NXSOQ-T |
| Caliber | 9MM |
| Model | Match Series |
| Barrel Length | 4.3" |
| Finish | Nitride |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.