Description
FightLite HERRING, Lever, 300 Blackout, 16.25", Black, 5 Rounds, Anodized, Polymer HLR-300-BKT
Specifications
| Caliber | 300 Blackout |
|---|---|
| Action | Lever |
| Barrel Length | 16.25" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
Price: Original price was: $1,699.99.$1,599.99Current price is: $1,599.99.
Out of stock
FightLite HERRING, Lever, 300 Blackout, 16.25", Black, 5 Rounds, Anodized, Polymer HLR-300-BKT
| Caliber | 300 Blackout |
|---|---|
| Action | Lever |
| Barrel Length | 16.25" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| UPC | 850017078116 |
|---|---|
| Manufacturer | FightLite |
| Manufacturer SKU | HLR-300-BKT |
| Caliber | 300 Blackout |
| Model | HERRING |
| Action | Lever |
| Barrel Length | 16.25" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.