Description
FightLite Mission Configurable Rifle, 5.56 NATO, 16.25", Black, Includes (100)-M27 Links MCR-060M
Specifications
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 16.25" |
| Color | Black |
Price: Original price was: $6,399.99.$5,899.99Current price is: $5,899.99.
1 in stock
FightLite Mission Configurable Rifle, 5.56 NATO, 16.25", Black, Includes (100)-M27 Links MCR-060M
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 16.25" |
| Color | Black |
| Weight | 18.63 lbs |
|---|---|
| UPC | 859714006354 |
| Manufacturer | FightLite |
| Manufacturer SKU | MCR-060M |
| Caliber | 556NATO |
| Model | Mission Configurable Rifle |
| Barrel Length | 16.25" |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.