Description
FN America Barrel, 5.56 NATO, 10.5", Matte Finish, Black, 1:7, Fits AR Rifles 20-100037
Specifications
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 10.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
Price: Original price was: $299.00.$279.00Current price is: $279.00.
26 in stock
FN America Barrel, 5.56 NATO, 10.5", Matte Finish, Black, 1:7, Fits AR Rifles 20-100037
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 10.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Weight | 1.42 lbs |
|---|---|
| UPC | 845737008406 |
| Manufacturer | FN America |
| Manufacturer SKU | 20-100037 |
| Caliber | 556NATO |
| Barrel Length | 10.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.