Description
Fortis Manufacturing, Inc. Match Grade Barrel, For Glock, 9MM, 4.5", Threaded, Fits Glock 19 Gen 1-5 and 19X, Grey MDC (PVD) Finish FM-G19-TB-GREY
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.5" |
| Finish | PVD |
| Color | Gray |
Price: Original price was: $219.95.$208.95Current price is: $208.95.
Out of stock
Fortis Manufacturing, Inc. Match Grade Barrel, For Glock, 9MM, 4.5", Threaded, Fits Glock 19 Gen 1-5 and 19X, Grey MDC (PVD) Finish FM-G19-TB-GREY
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.5" |
| Finish | PVD |
| Color | Gray |
| Weight | 0.31 lbs |
|---|---|
| UPC | 850015927355 |
| Manufacturer | Fortis Manufacturing, Inc. |
| Manufacturer SKU | FM-G19-TB-GREY |
| Caliber | 9MM |
| Model | Match Grade Barrel |
| Barrel Length | 4.5" |
| Finish | PVD |
| Color | Gray |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.