Description
Fostech AR-15 Lite M-LOK Rail Handguard 16″ Black
Specifications
| Color | Black |
|---|---|
| Length | 16" |
| Quantity | 1 |
| Grip_type | Handguard |
| Ca_prop_65 | Yes |
| Firearm_accessories_weapon_fit | AR-15 |

Price: $215.99
6 in stock
Fostech AR-15 Lite M-LOK Rail Handguard 16″ Black
| Color | Black |
|---|---|
| Length | 16" |
| Quantity | 1 |
| Grip_type | Handguard |
| Ca_prop_65 | Yes |
| Firearm_accessories_weapon_fit | AR-15 |
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| UPC | 639266300274 |
| Manufacturer | Fostech |
| Manufacturer SKU | 6600-blk |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.