Description
Specifications
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Capacity | 5 + 1 |
| Finish | Black |
| Sights | None |
| Stock / Frame / Grips | Laminate Stock Gray Laminate Stock |
| Magazine | 1 5 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
Additional Features
- Sub MOA
- Picatinny Rail
- 60 Degree Bolt Lift

Price: $785.00
Out of stock
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Capacity | 5 + 1 |
| Finish | Black |
| Sights | None |
| Stock / Frame / Grips | Laminate Stock Gray Laminate Stock |
| Magazine | 1 5 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Weight | 0.49 lbs |
|---|---|
| UPC | 810065120571 |
| Manufacturer | Four Peaks |
| Manufacturer SKU | 12057 |
| Model | Turqua |
| Action | Bolt Action |
| Capacity | 5 + 1 |
| Finish | Black |
| Sights | None |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.