Description
Gamo USA Swarm Magnum G3i Inertia .22 Pellet, 1300 Feet Per Second, 21" Barrel, w/ 3-9×40 Scope, Black Color, Synthetic Stock, 10Rd 611003865554
Specifications
| Caliber | .22 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |

Price: $309.00
18 in stock
Gamo USA Swarm Magnum G3i Inertia .22 Pellet, 1300 Feet Per Second, 21" Barrel, w/ 3-9×40 Scope, Black Color, Synthetic Stock, 10Rd 611003865554
| Caliber | .22 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 9.44 lbs |
|---|---|
| UPC | 793676095653 |
| Manufacturer | Gamo USA |
| Manufacturer SKU | 611003865554 |
| Caliber | .22 Pellet |
| Model | Swarm Magnum |
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.