Description
Gamo USA Swarm Magnum Pro G3i Inertia, Air Rifle, .177 Pellet, 1650 FPS, 21" Barrel, Includes Gamo 3-9×40 Scope, 10 Rounds 6110039354
Specifications
| Caliber | .177BB |
|---|---|
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
Price: $299.99
14 in stock
Gamo USA Swarm Magnum Pro G3i Inertia, Air Rifle, .177 Pellet, 1650 FPS, 21" Barrel, Includes Gamo 3-9×40 Scope, 10 Rounds 6110039354
| Caliber | .177BB |
|---|---|
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 9.94 lbs |
|---|---|
| UPC | 793676104737 |
| Manufacturer | Gamo USA |
| Manufacturer SKU | 6110039354 |
| Caliber | .177BB |
| Model | Swarm Magnum Pro |
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.