Description
Gamo USA Swarm Magnum Pro G3i Inertia, Air Rifle, .22 Pellet, 1300 FPS, 21" Barrel, Includes Gamo 3-9×40 Scope, 10 Rounds 611003935554
Specifications
| Caliber | .22 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
Price: $299.99
77 in stock
Gamo USA Swarm Magnum Pro G3i Inertia, Air Rifle, .22 Pellet, 1300 FPS, 21" Barrel, Includes Gamo 3-9×40 Scope, 10 Rounds 611003935554
| Caliber | .22 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 9.88 lbs |
|---|---|
| UPC | 793676104720 |
| Manufacturer | Gamo USA |
| Manufacturer SKU | 611003935554 |
| Caliber | .22 Pellet |
| Model | Swarm Magnum Pro |
| Barrel Length | 21" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.