Description
Gamo USA Swarm Maxxim G2, .177 Pellet, 1300 Feet Per Second, 20" Barrel, w/3-9×40 Scope, Black Color, Synthetic Stock, 10Rd 6110038554
Specifications
| Caliber | .177 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |

Price: $210.00
13 in stock
Gamo USA Swarm Maxxim G2, .177 Pellet, 1300 Feet Per Second, 20" Barrel, w/3-9×40 Scope, Black Color, Synthetic Stock, 10Rd 6110038554
| Caliber | .177 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 8.55 lbs |
|---|---|
| UPC | 793676095066 |
| Manufacturer | Gamo USA |
| Manufacturer SKU | 6110038554 |
| Caliber | .177 Pellet |
| Model | Swarm Maxxim |
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.