Description
Gamo USA Swarm Maxxim G2, .22 Pellet, 975 Feet Per Second, 20" Barrel, w/ 3-9×40 Scope, Black Color, Synthetic Stock, 10Rd 611003855554
Specifications
| Caliber | .22 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
Price: $210.00
15 in stock
Gamo USA Swarm Maxxim G2, .22 Pellet, 975 Feet Per Second, 20" Barrel, w/ 3-9×40 Scope, Black Color, Synthetic Stock, 10Rd 611003855554
| Caliber | .22 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 8.50 lbs |
|---|---|
| UPC | 793676095073 |
| Manufacturer | Gamo USA |
| Manufacturer SKU | 611003855554 |
| Caliber | .22 Pellet |
| Model | Swarm Maxxim |
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.