Description
Gamo USA Swarm Viper 10X Gen3i Inertia, Air Rifle, .177 Pellet, 1300 FPS, 20" Barrel, Black, Includes Gamo 3-9×40 Scope, 10 Rounds 6110021154
Specifications
| Caliber | .177 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |

Price: $279.95
9 in stock
Gamo USA Swarm Viper 10X Gen3i Inertia, Air Rifle, .177 Pellet, 1300 FPS, 20" Barrel, Black, Includes Gamo 3-9×40 Scope, 10 Rounds 6110021154
| Caliber | .177 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 8.20 lbs |
|---|---|
| UPC | 793676103501 |
| Manufacturer | Gamo USA |
| Manufacturer SKU | 6110021154 |
| Caliber | .177 Pellet |
| Model | Swarm Viper 10X |
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.