Description
Gamo USA Swarm Viper 10X Gen3i Inertia, Air Rifle, .22 Pellet, 1000FPS, 20" Barrel, Black, Includes Gamo 3-9×40 Scope, 10 Rounds 611002115554
Specifications
| Caliber | .22 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |

Price: $279.95
41 in stock
Gamo USA Swarm Viper 10X Gen3i Inertia, Air Rifle, .22 Pellet, 1000FPS, 20" Barrel, Black, Includes Gamo 3-9×40 Scope, 10 Rounds 611002115554
| Caliber | .22 Pellet |
|---|---|
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 8.13 lbs |
|---|---|
| UPC | 793676103518 |
| Manufacturer | Gamo USA |
| Manufacturer SKU | 611002115554 |
| Caliber | .22 Pellet |
| Model | Swarm Viper 10X |
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.