Description
Gemtech Integra 556, Integrated Suppressed AR-15 Upper Receiver, 5.56 NATO, 10.5" Barrel Length, 16.1" Overall Length, Titanium, Black Finish 12112
Specifications
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 16.1" |
| Color | Black |
| Material | Titanium |

Price: Original price was: $2,079.00.$1,908.55Current price is: $1,908.55.
4 in stock
Gemtech Integra 556, Integrated Suppressed AR-15 Upper Receiver, 5.56 NATO, 10.5" Barrel Length, 16.1" Overall Length, Titanium, Black Finish 12112
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 16.1" |
| Color | Black |
| Material | Titanium |
| Weight | 5.88 lbs |
|---|---|
| UPC | 609224347030 |
| Manufacturer | Gemtech |
| Manufacturer SKU | 12112 |
| Caliber | 556NATO |
| Model | Integra 556 |
| Barrel Length | 16.1" |
| Color | Black |
| Material | Titanium |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.