Description
GLOCK 47 M.O.S., Semi-automatic, Striker Fired, Full Size, 9MM, 4.49", Black, 17 Rounds, Rebuilt, Fixed Sights PR47509
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 4.49" |
| Capacity | 17 Rounds |
| Color | Black |
Price: $619.00
Out of stock
GLOCK 47 M.O.S., Semi-automatic, Striker Fired, Full Size, 9MM, 4.49", Black, 17 Rounds, Rebuilt, Fixed Sights PR47509
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 4.49" |
| Capacity | 17 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 3.63 lbs |
|---|---|
| UPC | 764503054112 |
| Manufacturer | GLOCK |
| Manufacturer SKU | PR47509 |
| Caliber | 9MM |
| Model | 47 M.O.S. |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 4.49" |
| Capacity | 17 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.