Description
Griffin Armament ATM, Fits Glock 17 Gen 3/4, 9MM, 5" Threaded Stainless Steel Barrel, Black Nitride Finish, 1/2X28 Threads, Includes Micro Carry Comp GAG17G4TB
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 5" |
| Color | Black |
Price: Original price was: $195.95.$186.15Current price is: $186.15.
8 in stock
Griffin Armament ATM, Fits Glock 17 Gen 3/4, 9MM, 5" Threaded Stainless Steel Barrel, Black Nitride Finish, 1/2X28 Threads, Includes Micro Carry Comp GAG17G4TB
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 5" |
| Color | Black |
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| UPC | 791154083369 |
| Manufacturer | Griffin Armament |
| Manufacturer SKU | GAG17G4TB |
| Caliber | 9MM |
| Model | ATM |
| Barrel Length | 5" |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.