Description
Griffin Armament ATM, Fits Glock 19 Gen 5, 9MM, 4.5" Threaded Stainless Steel Barrel, Black Nitride Finish, 1/2X28 Threads, Includes Micro Carry Comp GAG19G5TB
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.5" |
| Color | Black |
Price: Original price was: $195.95.$186.15Current price is: $186.15.
15 in stock
Griffin Armament ATM, Fits Glock 19 Gen 5, 9MM, 4.5" Threaded Stainless Steel Barrel, Black Nitride Finish, 1/2X28 Threads, Includes Micro Carry Comp GAG19G5TB
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.5" |
| Color | Black |
| Weight | 0.31 lbs |
|---|---|
| UPC | 791154083352 |
| Manufacturer | Griffin Armament |
| Manufacturer SKU | GAG19G5TB |
| Caliber | 9MM |
| Model | ATM |
| Barrel Length | 4.5" |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.