Description
Hi-Point Firearms Carbine, Semi-automatic, 10MM, 17.5" Barrel, Black, Target Stock, California Compliant Paddle Grip, 10Rd 1095TS CA
Specifications
| Caliber | 10MM |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 17.5" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |

Price: $542.00
Out of stock
Hi-Point Firearms Carbine, Semi-automatic, 10MM, 17.5" Barrel, Black, Target Stock, California Compliant Paddle Grip, 10Rd 1095TS CA
| Caliber | 10MM |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 17.5" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 8.94 lbs |
|---|---|
| UPC | 752334900128 |
| Manufacturer | Hi-Point Firearms |
| Manufacturer SKU | 1095TS CA |
| Caliber | 10MM |
| Model | Carbine |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 17.5" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.