Description
Hi-Point Firearms Carbine, Semi-automatic, 40 S&W, 17.5" Threaded Barrel, Black Finish, Target Model, 10Rd 4095TS
Specifications
| Caliber | 40 S&W |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 17.5" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |

Price: $386.00
12 in stock
Hi-Point Firearms Carbine, Semi-automatic, 40 S&W, 17.5" Threaded Barrel, Black Finish, Target Model, 10Rd 4095TS
| Caliber | 40 S&W |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 17.5" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 0.44 lbs |
|---|---|
| UPC | 752334401007 |
| Manufacturer | Hi-Point Firearms |
| Manufacturer SKU | 4095TS |
| Caliber | 40 S&W |
| Model | Carbine |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 17.5" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.