Description
Hi-Point Firearms Carbine, Semi-automatic, 9MM, 16.5" Barrel, Olive Drab Green, Target Model, 10 Round 995TSOD
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16.5" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Olive Drab Green |

Price: $408.00
29 in stock
Hi-Point Firearms Carbine, Semi-automatic, 9MM, 16.5" Barrel, Olive Drab Green, Target Model, 10 Round 995TSOD
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16.5" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Olive Drab Green |
| Weight | 0.39 lbs |
|---|---|
| UPC | 752334600127 |
| Manufacturer | Hi-Point Firearms |
| Manufacturer SKU | 995TSOD |
| Caliber | 9MM |
| Model | Carbine |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16.5" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Olive Drab Green |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.