Description
Howa USA 1500 Hunter, 25 Creedmoor, 22" Threaded Barrel, Walnut Stock, Matte Finish, Black, 5 Rounds HWH25CR
Specifications
| Caliber | 25 Creedmoor |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
Price: $729.00
6 in stock
Howa USA 1500 Hunter, 25 Creedmoor, 22" Threaded Barrel, Walnut Stock, Matte Finish, Black, 5 Rounds HWH25CR
| Caliber | 25 Creedmoor |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Weight | 0.40 lbs |
|---|---|
| UPC | 682146890563 |
| Manufacturer | Howa USA |
| Manufacturer SKU | HWH25CR |
| Caliber | 25 Creedmoor |
| Model | 1500 |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.