Description
Specifications
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Capacity | 5 + 1 |
| Finish | Matte Blue |
| Stock / Frame / Grips | Synthetic Stock Black HTI Synthhetic Stock |
| Magazine | 1 5 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-9.45" |

Price: $639.00
2 in stock
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Capacity | 5 + 1 |
| Finish | Matte Blue |
| Stock / Frame / Grips | Synthetic Stock Black HTI Synthhetic Stock |
| Magazine | 1 5 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-9.45" |
| Weight | 0.55 lbs |
|---|---|
| UPC | 682146389999 |
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer SKU | HMA70722+ |
| Model | M1500 Mini Action |
| Action | Bolt Action |
| Capacity | 5 + 1 |
| Finish | Matte Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.