Description
Specifications
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Capacity | 10 + 1 |
| Finish | Tungsten Cerakote |
| Stock / Frame / Grips | Camo Stock Grey Light Camo Stock |
| Magazine | 1 10 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
Additional Features
- Light Varmint
- Three-Position Thumb Safety

Price: $749.00
Out of stock
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Capacity | 10 + 1 |
| Finish | Tungsten Cerakote |
| Stock / Frame / Grips | Camo Stock Grey Light Camo Stock |
| Magazine | 1 10 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Weight | 0.40 lbs |
|---|---|
| UPC | 682146890280 |
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer SKU | HMFN223HBGL |
| Model | M1500 Mini Fence Line |
| Action | Bolt Action |
| Capacity | 10 + 1 |
| Finish | Tungsten Cerakote |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.