Description
Specifications
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Capacity | 3 + 1 |
| Finish | Matte Blue |
| Stock / Frame / Grips | Wood Stock Walnut Stock |
| Magazine | 1 3 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-9.5" |

Price: $699.00
Out of stock
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Capacity | 3 + 1 |
| Finish | Matte Blue |
| Stock / Frame / Grips | Wood Stock Walnut Stock |
| Magazine | 1 3 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-9.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
|---|---|
| UPC | 682146881097 |
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer SKU | HWHSL708 |
| Model | M1500 Super Lite |
| Action | Bolt Action |
| Capacity | 3 + 1 |
| Finish | Matte Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.