Description
Howa USA Mini Action, Bolt Action Rifle, 7.62X39, 22" Threaded Barrel, Black Synthetic Stock, Right Hand, 5 Round Magazine HMA60702+
Specifications
| Caliber | 7.62X39 |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
Price: $609.00
5 in stock
Howa USA Mini Action, Bolt Action Rifle, 7.62X39, 22" Threaded Barrel, Black Synthetic Stock, Right Hand, 5 Round Magazine HMA60702+
| Caliber | 7.62X39 |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Weight | 0.40 lbs |
|---|---|
| UPC | 682146375114 |
| Manufacturer | Howa USA |
| Manufacturer SKU | HMA60702+ |
| Caliber | 7.62X39 |
| Model | Mini Action |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.