Description
JTS Group Airacuda PRS Max, Air Rifle, Pre-Charged Pneumatic, .30 Caliber Pellet, 860 Feet Per Second, 18" Barrel, Matte Finish, Black, 7 Rounds JAGPRSM30B
Specifications
| Caliber | 30 Caliber |
|---|---|
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 7 Rounds |
| Color | Black |
Price: Original price was: $649.00.$599.00Current price is: $599.00.
7 in stock
JTS Group Airacuda PRS Max, Air Rifle, Pre-Charged Pneumatic, .30 Caliber Pellet, 860 Feet Per Second, 18" Barrel, Matte Finish, Black, 7 Rounds JAGPRSM30B
| Caliber | 30 Caliber |
|---|---|
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 7 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 11.65 lbs |
|---|---|
| UPC | 810058882424 |
| Manufacturer | JTS Group |
| Manufacturer SKU | JAGPRSM30B |
| Caliber | 30 Caliber |
| Model | Airacuda |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 7 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.