Description
KAK Industry Pro, 5.56 NATO, 16", Mid-Length Gas, Fits AR-15, Chrome Lined, Phosphate Finish, Black 121-0212-010
Specifications
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 16" |
| Color | Black |
Price: Original price was: $149.95.$134.99Current price is: $134.99.
5 in stock
KAK Industry Pro, 5.56 NATO, 16", Mid-Length Gas, Fits AR-15, Chrome Lined, Phosphate Finish, Black 121-0212-010
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 16" |
| Color | Black |
| Weight | 2.06 lbs |
|---|---|
| UPC | 811163035668 |
| Manufacturer | KAK Industry |
| Manufacturer SKU | 121-0212-010 |
| Caliber | 556NATO |
| Model | Pro |
| Barrel Length | 16" |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.