Description
Kel-Tec CMR-30, Carbine, Semi-automatic, 22WMR, 16" Barrel, Green, Synthetic Stock, 2 Magazines, 30 Rounds CMR30GRN
Specifications
| Caliber | 22 WMR |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Green |
Price: $729.99
8 in stock
Kel-Tec CMR-30, Carbine, Semi-automatic, 22WMR, 16" Barrel, Green, Synthetic Stock, 2 Magazines, 30 Rounds CMR30GRN
| Caliber | 22 WMR |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Green |
| Weight | 0.24 lbs |
|---|---|
| UPC | 640832007411 |
| Manufacturer | Kel-Tec |
| Manufacturer SKU | CMR30GRN |
| Caliber | 22 WMR |
| Model | CMR-30 |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Green |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.