Description
Kel-Tec CMR-30, Carbine, Semi-automatic, 22WMR, 16" Barrel, Tan, Synthetic Stock, 30 Rounds CMR30TAN
Specifications
| Caliber | 22 WMR |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Color | Tan |

Price: $729.99
Out of stock
Kel-Tec CMR-30, Carbine, Semi-automatic, 22WMR, 16" Barrel, Tan, Synthetic Stock, 30 Rounds CMR30TAN
| Caliber | 22 WMR |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Color | Tan |
| Weight | 0.24 lbs |
|---|---|
| UPC | 640832007428 |
| Manufacturer | Kel-Tec |
| Manufacturer SKU | CMR30TAN |
| Caliber | 22 WMR |
| Model | CMR-30 |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Color | Tan |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.