Description
Specifications
| Action | Single Shot |
|---|---|
| Capacity | 1 |
| Finish | Stainless Steel |
| Sights | Open Rifle Sights |
| Stock / Frame / Grips | Synthetic Stock Woodland M81 Camo |
| Rate of Twist | 1-in-16" |

Price: $229.00
7 in stock
| Action | Single Shot |
|---|---|
| Capacity | 1 |
| Finish | Stainless Steel |
| Sights | Open Rifle Sights |
| Stock / Frame / Grips | Synthetic Stock Woodland M81 Camo |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Weight | 0.13 lbs |
|---|---|
| UPC | 611613021711 |
| Manufacturer | Keystone Sporting Arms |
| Manufacturer SKU | KSA2171 |
| Model | Crickett |
| Action | Single Shot |
| Capacity | 1 |
| Finish | Stainless Steel |
| Sights | Open Rifle Sights |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.