Description
LanTac USA LLC SF 15 Patrol, Complete Upper Receiver, 300 Blackout, 14.5" Barrel, Fits AR-15, Anodized Finish, Black 01-FA-300-PATROL-UPR
Specifications
| Caliber | 300 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 14.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
Price: Original price was: $1,305.99.$1,175.49Current price is: $1,175.49.
2 in stock
LanTac USA LLC SF 15 Patrol, Complete Upper Receiver, 300 Blackout, 14.5" Barrel, Fits AR-15, Anodized Finish, Black 01-FA-300-PATROL-UPR
| Caliber | 300 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 14.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Weight | 4.56 lbs |
|---|---|
| UPC | 640117876084 |
| Manufacturer | LanTac USA LLC |
| Manufacturer SKU | 01-FA-300-PATROL-UPR |
| Caliber | 300 Blackout |
| Model | Patrol |
| Barrel Length | 14.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.