Description
LanTac USA LLC SF15 Recon, Complete Upper Receiver, 223 Wylde, 16" Barrel, Fits AR15, Anodized Finish, Black 01-FA-223-RECON-UPR
Specifications
| Caliber | 223 Wylde |
|---|---|
| Barrel Length | 16" |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
Price: Original price was: $1,322.99.$1,190.99Current price is: $1,190.99.
1 in stock
LanTac USA LLC SF15 Recon, Complete Upper Receiver, 223 Wylde, 16" Barrel, Fits AR15, Anodized Finish, Black 01-FA-223-RECON-UPR
| Caliber | 223 Wylde |
|---|---|
| Barrel Length | 16" |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| Weight | 5.00 lbs |
|---|---|
| UPC | 640117876091 |
| Manufacturer | LanTac USA LLC |
| Manufacturer SKU | 01-FA-223-RECON-UPR |
| Caliber | 223 Wylde |
| Model | Recon |
| Barrel Length | 16" |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.